Logo

theKube2 - malutki odtwarzacz MP3 w formie aluminiowej kostki

Producenci odtwarzaczy MP3 nie mają łatwego życia w dobie dominacji smartfonów. W tej chwili każdy smartfon i telefon może pełnić rolę odtwarzacza multimedialnego, dlatego projektanci tradycyjnych odtwarzaczy muszą się wykazać innowacyjnością.
Zobacz także: Transcend MP300 - prosty i energooszczędny odtwarzacz MP3 »theKube2 jest efektem nowego sposobu myślenia i zdaniem producenta, firmy Bluetree Electronics z Singapuru, mamy do czynienia z najmniejszym dotykowym urządzeniem świata. Urządzenie wykonano z aluminium, co zapewnia ciekawy design i sporą wytrzymałość. Wewnątrz znalazł się akumulator pozwalający na 6 godzin słuchania muzyki. Producent dostarcza odtwarzacz z kartą pamięci o pojemności 4GB. Oczywiście na własną rękę można wymienić kartę microSD na bardziej pojemną.

theKube2 theKube2


Zobacz także: Vibroy - gadżet zmieniający pudełka w głośniki »Niestety producent nie podał dokładnych wymiarów theKube2, który właśnie zadebiutował w Singapurze. Premiera światowa ma nastąpić po styczniowych targach CES 2012, które odsłonią przed zachodem dokładne informacje na temat urządzenia. Cena theKube2 wynosi w Azji około 120 dolarów. Nie jest to dużo za tak oryginalnie wyglądający gadżet.

theKube2 theKube2
theKube2 theKube2

2011-12-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
theKube2 - malutki odtwarzacz MP3 w formie aluminiowej kostki

Podobne artykuły i galerie