Logo

miSoccer - stacja dokująca dla kibiców piłkarskich

Piłka nożna to bardzo dochodowy sport nie tylko dla klubów czy piłkarzy. Firmy z różnych branż zarabiają krocie na gadżetach związanych z footballem i wymyślają co raz to różniejsze urządzenia, które mają dać wyraz pasji kibiców piłkarskich.
Zobacz także: Ion Audio Tailgater - piec do iPoda »Najnowszą zabawką dla kibiców jest stacja dokująca do iPoda od firmy Spekal. Urządzenie nie zostało wyposażone w żadne kosmiczne technologie. Nie otoczy użytkownika niesamowitym dźwiękiem ani nie stworzy zestawu kina domowego z innymi urządzeniami. Jednak piłka z wmontowanym iPodem na półce kibica wzbudzi szacunek i podziw kolegów.

miSoccer miSoccer

miSoccer wygląda jak piłka nożna na stojaku i jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Urządzenie ma wbudowana stacje dokującą obsługującą wszystkie iPody posiadające Dock Connector. Gadżet ma wbudowane dwa głośniczki i przyciski sterujące zadokowanym iPodem. Producent dodatkowo dołożył do zestawu pilota.
Zobacz także: Dexim DCA037 - Ładowarka do iPoda a nawet dwóch! »Gadżet nie jest technologicznie wyszukany ale zapewne nie jeden fan piłki nożnej chciałby go mieć w swoim pokoju. miSoccer wyceniono na 120 dolarów. Pytanie czy dwa głośniczki są tego warte, ale czego się nie robi w imię pasji.

miSoccer

2009-12-14 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
miSoccer - stacja dokująca dla kibiców piłkarskich

Podobne artykuły i galerie