Logo

iPhone 5 zadebiutuje w listopadzie? Kolejne plotki trafiły do sieci

Apple tradycyjnie już milczy w sprawie swojego nowego smartfona, a wszystkie doniesienia trafiają do sieci z anonimowych źródeł będących blisko kooperantów giganta. Najnowsze wieści zdradzają domniemaną datę premiery iPhone'a 5.
Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez jednego z pracowników firmy Pegatron Technology nowy iPhone zadebiutuje na rynku już w listopadzie bieżącego roku. Na to ma wskazywać zamówienie złożone przez Apple u chińskiego producenta na 15 milionów sztuk nowego smartfona. Co więcej nowy model nie bedzie się zbytnio różnił od obecnej generacji, co w zasadzie nie jest wielkim zaskoczeniem.

iPhone iPhone


Zobacz także: Samsung Galaxy S II zostanie podrasowany na premierę iPhone'a 5 »Wcześniejsze plotki też wskazywały, że nowy smartfon będzie się tylko nieznacznie różnił od poprzednika. Sercem zostanie procesor A5, który napędza już iPada 2. Prawdopodobnie na pokładzie znajdzie się nieco lepszy ekran i otrzymamy dostęp do aparatu o rozdzielczości 8 megapikseli. Ten element chyba ucieszy wsyztskich najbardziej, ponieważ funkcje fotogrsaficzne były najsłabszym elementem iPhone'a 4. Całość oczywiście ma być napędzana systemem iOS 5. Teraz pozostaje czekać na oficjalną prezentację nowej zabawki Steve'a Jobsa.

iPhone iPhone
iPhone iPhone iPhone iPhone iPhone

2011-07-07 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
iPhone 5 zadebiutuje w listopadzie? Kolejne plotki trafiły do sieci

Podobne artykuły i galerie