Logo

iPhone 4 oficjalnie zadebiutuje u polskich operatorów komórkowych w przyszłym tygodniu

Fani produktów Apple mogą już zacierać ręce, zgodnie z najnowszymi informacjami smartfon iPhone 4 zadebiutuje w polskich sieciach komórkowych już w przyszłym tygodniu. Pierwszym operatorem z nowym iPhonem ma być sieć Plus.
W ofercie operatora Plus, iPhone 4 pojawi się już 23 sierpnia, czyli w najbliższy poniedziałek. Początkowo telefon będzie dostępny dla klientów indywidualnych, a dwa dni po premierze telefon trafi do oferty biznesowej. Nieoficjalne wiadomości sugerują, ze konkurencyjne sieci Orange i Era wprowadzą na rynek nowego iPhona pod koniec przyszłego tygodnia. Także do oferty Play ma dołączyć najnowszy telefon Apple.

iPhone 4 iPhone 4


Zobacz także: Nokia N8 dostępna w przedsprzedaży za 1999 złotych »Debiut iPhona 4 u operatorów sieci komórkowych będzie oficjalną premiera telefonu w naszym kraju. Mimo, że w niektórych sklepach można już dostać telefon iPhona 4, to nie był on sprzedawany w cenach sugerowanych przez Apple. Niestety nie wiadomo jeszcze ile będzie kosztował nowy smartfon u polskich dystrybutorów. Wiadomo natomiast, że Orange i Era będą czerpały telefony bezpośrednio od Apple, a Plus i Play od pośredników, co doprowadzi do ciekawej sytuacji cenowej. Ile przyjdzie nam zapłacić u operatorów za najnowsze dziecko Steve'a Jobsa przekonamy się już w przyszłym tygodniu.

iPhone 4 iPhone 4
iPhone 4 iPhone 4

2010-08-21 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
iPhone 4 oficjalnie zadebiutuje u polskich operatorów komórkowych w przyszłym tygodniu

Podobne artykuły i galerie