Logo

iPhone 4 Time Machine - wyjątkowy smartfon od Gresso

Firma Gresso jest znana z produkcji limitowanych telefonów przeznaczonych dla osób lubiących styl i elegancję. Wszystkie konstrukcje firmy są wyjątkowe, a najnowszy wykazuje się ciekawym pomysłem. Producent zaprezentował iPhone'a 4 dla osób dużo podróżujących.
Zobacz także: Nokia Oro - limitowany smartfon pokryty złotem i skórą »Producent wykorzystał fakt, że większość użytkowników telefonów zrezygnowało z tradycyjnych zegarków, które stały się z czasem zbędne. Limitowana wersja iPhone'a otrzymała specjalną obudowę, w której zamieszczono sześć zegarków wskazujących czas z najważniejszych stref czasowych. W tylnej części znalazły się tarcze pokazujące czas dla miast: Londyn, Nowy Jork, Paryż, Moskwa, Hongkong, Tokio.

iPhone 4 Time Machine iPhone 4 Time Machine


Zobacz także: Chairman Smart Phone Docking Station - ekskluzywna stacja dokująca dla smartfona Ulysse Nardin Chairman »Czasomierze chroni mineralne szkło oraz diamentowa powłoka, co znacznie zwiększa wartość telefonu. iPhone ze specjalną obudową jest grubszy o zaledwie 1mm, co zasługuje na uznanie. Oczywiście smartfon podrasowany przez Gresso nie należy do tanich zabawek. Za przyjemność posiadania iPhone'a Time Machine należy zapłacić 6 tysięcy dolarów, czyli około 17 tysięcy złotych. Urządzenie zadebiutuje na rynku przed końcem roku i będzie dostępne w niewielkiej ilości sztuk.

iPhone 4 Time Machine iPhone 4 Time Machine
iPhone 4 Time Machine

2011-06-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
iPhone 4 Time Machine - wyjątkowy smartfon od Gresso

Podobne artykuły i galerie