Logo

iPad z opóźnieniem w Europie. Apple nie nadąża z produkcją

Apple poinformowało o problemach w produkcji swojego pierwszego tabletu internetowego, iPad. Producent najzwyklej w świecie nie wyrabia z produkcją nowego urządzenia, przez co została opóźniona data premiery na rynku europejskim. Dokładną datę premiery mamy poznać 10 maja, wtedy Apple ma być w stanie dokładnie się określić w tym temacie.
Zobacz także: DigitalRise X9 - drogi konkurent dla Apple iPad »Zgodnie z informacjami od Apple, iPad sprzedał się już w ilości przeszło 500 tysięcy sztuk na terenie Stanów Zjednoczonych. W maju ma nastąpić europejska premiera. Wtedy nowe urządzenie trafi do sklepów oraz do ofert sieci telefonii komórkowej takich, jak O2, Orange i Vodafone. Według prognoz analityków do wakacji tablet powinien się sprzedać w ilości jednego miliona w USA a całość sprzedaży do końca roku powinna się plasować między 5 a 7 milionami sprzedanych sztuk.

iPad iPad


Zobacz także: Notion Ink Adam - kolejny konkurent Apple iPad na rynku »Tablet Apple zadebiutował, jak na razie w wersji wyposażonej w procesor Apple A4 o taktowaniu 1GHz. Urządzenie posiada dotykowy ekran o przekątnej 9,7 cala i waży około 680 gramów. Jedno ładowanie iPada ma starczyć na około 10 godzin pracy. Dostępne wersje posiadają pojemności 16, 32 i 64GB pamięci wewnętrznej. Użytkownicy ciągle czekają na debiut urządzenia obsługującego sieć 3G. Po jego debiucie sprzedaż powinna znacznie wzrosnąć.

iPad iPad
iPad iPad iPad iPad iPad

2010-04-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
iPad z opóźnieniem w Europie. Apple nie nadąża z produkcją

Podobne artykuły i galerie