Logo

Zotac VR GO - nowy komputer w plecaku

Zotac zaprezentował swój mobilny komputer do zabaw z goglami VR. Model o nazwie VR GO jest kolejnym komputerem zamkniętym w plecaku. Producent zastosował nieco inną koncepcję niż podobny model MSI.

Tutaj nie mamy obudowy zintegrowanej z plecakiem. Zamiast tego mamy ciekawego peceta z mocowaniem na panel z szelkami. W ten sposób możemy się cieszyć nieźle wyglądającym komputerem stacjonarnym, który w każdej chwili możemy zmienić w plecak.

Zotac VR GO Zotac VR GO

Zotac VR GO jest dostępny z dwiema bateriami, które można zmieniać w locie. Każda z nich wystarczy na około dwie godziny zabawy. W kwestii specyfikacji postawiono na procesor Intel Core i7-6700T wspomagany przez 16 GB RAMu.
Zobacz także: Origin PC EVO15-S - specyfikacja gamingowego laptopa »Za grafikę odpowiada karta  Nvidia GeForce GTX 1070. Standardowo dostajemy dysk SSD o pojemności 240 GB, ale we wnętrzu znajdziemy jedną zatokę 2,5". Zotac VR GO posiada porty 4xUSB 3.0, 3xHDMI 2.0, DisplayPort 1.3, 2xRJ45 oraz czytnik kart pamięci.

Zotac VR GO Zotac VR GO

Całością steruje Windows 10 Home. Zotac VR GO posiada wymiary 410x270x76 mm. Póki co nie wiadomo kiedy komputer trafi na rynek, ani w jakiej cenie.

Zotac VR GO Zotac VR GO Zotac VR GO Zotac VR GO

2016-11-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Zotac VR GO - nowy komputer w plecaku

Podobne artykuły i galerie