Logo

Zikmu by Philippe Starck - bezprzewodowe głośniki ze stacją do iPod'a

Głośniki Zikmu to bezprzewodowe, wolnostojące głośniki z wbudowaną stacją dokującą na urządzenia firmy Apple. Zikmu zostały zaprojektowane przez Philippe'a Starcka znanego z wizjonerskich projektów od butelek wody mineralnej przez motocykle po apartamenty prezydenckie. Głośniki Zikmu trafiły do Polski za pośrednictwem firmy Horn Distribution S.A.
Zobacz także: JBL Creature - futurystyczny zestaw głośników multimedialnych »Zikmu Parrot komunikują się z urządzeniami i ze sobą nawzajem za pomocą technologii WiFi i Bluetooth co pozwala na bezprzewodową transmisję muzyki. Nowe głośniki można dowolnie rozmieszczać w mieszkaniu nie martwiąc się o plątające kable. Głośniki posiadają wmontowaną w jedną z kolumn stację dokującą dla iPod'a i iPhon'a. Takie rozwiązanie pozwala na bezpośrednie odtwarzanie muzyki z przenośnego playera oraz pozwala na ładowanie urządzenia podczas słuchania muzyki.

Zikmu by Philippe Starck Zikmu by Philippe Starck


Zobacz także: Magico Q5 - ekskluzywny zestaw głośników już w Polsce »Nowe głośniki odtwarzają dźwięk w systemie 360 stopni dzięki technologii NXT. Idealnie płaskie membrany emitują dźwięk z obydwu stron kolumny a delikatne ich drgania pozwalają idealnie odtworzyć tony średnie i wysokie. Głośniki same dostosowują jakość dźwięku do akustyki pomieszczenia. W dolnej części urządzeń jest zamontowany woofer niskotonowy z neodymowym magnesem i systemem bass-reflex. Obudowę głośników wykonano z metalu tak, aby zminimalizować wszystkie niepożądane wibracje. Zikmu by Philippe Starck debiutują właśnie w naszym kraju w cenie 4999 złotych za parę. 

Zikmu by Philippe Starck Zikmu by Philippe Starck
Zikmu by Philippe Starck Zikmu by Philippe Starck

2010-02-04 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Zikmu by Philippe Starck - bezprzewodowe głośniki ze stacją do iPod'a

Krzysztof 2010-02-15 16:20

Można je kupić także w sieci

Podobne artykuły i galerie