Logo

Zalman R2 - praktyczna, prosta i niedroga obudowa PC

Zalman R2 jest obudową, która ma udowadniać, że nie trzeba wydawać kroci na konstrukcję bazową pod gamingowy komputer. Producent postawił na pojemną obudowę opatrzoną stonowanym i eleganckim designem.
Zobacz także: be quiet! Pure Base 500DX - zapowiedź atrakcyjnej obudowy komputerowej »Prosty front z perforowanymi krawędziami dla przepływu powietrza wygląda bardzo dobrze. Z boku znajdziemy okno ze szkła hartowanego pozwalające na przyglądanie się podzespołom komputera. Obudowa jest dostępna w kolorze białym oraz czarnym.

Zalman R2 Zalman R2

Zalman R2 jest konstrukcją typu midi tower, co pozwala na umieszczenie we wnętrzu płyt głównych mini-ITX, mATX, ATX lub E-ATX. Użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania z kart graficznych o długości do 350 mm oraz z dwóch nośników 2,5" i dwóch 3,5". Panel I/O oferuje dwa złącza USB 2.0 oraz jedno USB 3.0 i złącza audio.
Zobacz także: MSI MAG Vampiric 010X - premiera ciekawej obudowy z podświetleniem »Łącznie można zamontować w obudowie sześć wentylatorów. Standardowo we wnętrzu znajduje się jeden tylny wiatrak z podświetleniem RGB. Zalman R2 to prosta, ale praktyczna konstrukcja. Obudowa ma trafić do sprzedaży w przyszłym miesiącu za cenę około 120 zł.

Zalman R2 Zalman R2

2020-05-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Zalman R2 - praktyczna, prosta i niedroga obudowa PC

Podobne artykuły i galerie