Logo

ZEN MX Woodstock i ZEN Style 100 Woodstock - edycja limitowana odtwarzaczy MP3, poświęcona Przystankowi Woodstock

Firma Creative podjęła współpracę z Jerzym Owsiakiem i Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zaowocowała limitowaną edycją Woodstock odtwarzaczy z serii Zen MX i Zen Style. Nowe odtwarzacze będą dostępne wyłącznie na polskim rynku. Oprócz zmienionej stylistyki i specjalnych opakowań użytkownicy otrzymają dodatkowe bonusy w pamięci urządzeń.
Zobacz także: iRiver T8 Candy Bar - nowe odtwarzacze MP3 debiutują na rynku »Odtwarzacze zostaną wydane jedynie na polskim rynku. Zen MX będą się znajdowały w specjalnych pudełkach pokrytych grafiką nawiązującą do Przystanku Woodstock. Grafika sama w sobie jest małym dziełem sztuki, które będzie idealnie komponowało się w wystrój mieszkania fanów Rocka.

Creative Zen Woodstock Creative Zen Woodstock

Na opakowaniu Zen Style znajdzie się natomiast logo imprezy organizowanej przez Jerzego Owsiaka. Oba odtwarzacze posiadają na obudowach nadrukowane symbole Przystanku Woodstock, co nada im dodatkowo wartość kolekcjonerską. W pamięci Zen MX znajdzie się 30 minutowy fragment z ostatniej edycji koncertu Woodstock, natomiast posiadacze Zen Style otrzymają fragmenty koncertów zespołu Voo Voo z lat 2004-2009.
Zobacz także: digiZoid Zo - przenośny subwoofer do odtwarzaczy MP3 »Odtwarzacze ZEN MX Woodstock i ZEN Style 100 Woodstock wchodzą już do sprzedaży w poszczególnych sklepach. Oba urządzenia są dostępne w wersji pojemnościowej 8GB, a ich ceny to kolejno 329 złotych i 299 złotych.

Creative Zen Woodstock Creative Zen Woodstock
Creative Zen Woodstock Creative Zen Woodstock Creative Zen Woodstock Creative Zen Woodstock Creative Zen Woodstock

2010-08-27 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
ZEN MX Woodstock i ZEN Style 100 Woodstock - edycja limitowana odtwarzaczy MP3, poświęcona Przystankowi Woodstock

Podobne artykuły i galerie