Logo

Yamaha RX-V477 - premiera 5-kanałowego amplitunera

Yamaha wprowadziła do sprzedaży swój najdroższy 5-kanałowy amplituner RX-V477. Urządzenie posiada bardzo bogate funkcje zarówno w zakresie opcji sieciowych, jak i obsługi materiałów 4K Ultra HD.
Zobacz także: Pioneer wprowadza do Polski amplituner VSX-1024 »Wbudowane moduły łączności pozwalają na pełną współpracę i przesył materiałów z urządzeń mobilnych oraz bezpośrednio z sieci. Producent przygotował specjalne aplikacje pozwalające na sterowanie urządzeniem za pośrednictwem sprzętu z Androidem czy iOS.

Yamaha RX-V477 Yamaha RX-V477

Yamaha RX-V477 posiada szereg funkcji i technologii uwydatniających dźwięk. Dla przykładu Cinema DSP 3D pozwala generować 5-kanałowy dźwięk za pomocą dwóch kolumn frontowych bądź pięciu głośników zamontowanych z przodu. Funkcja Subwoofer Trim dba o lepsze rozłożenie pola niskich dźwięków, zaś Extra Bass lepiej integruje małe fronty z subwooferem.
Zobacz także: Bakoon Products EQA-12 - przedwzmacniacz phono w zasilaniem akumulatorowym »Najważniejszą nowością jest kalibracja pola dźwiękowego YPAO. Pozwala ona na skonfigurowanie natężenia i opóźnienia dźwięku poszczególnych kanałów. Yamaha RX-V477 dysponuje solidną mocą 80W na kanał. Cena nowego amplitunera oscyluje poniżej 1800 złotych.

Yamaha RX-V477

2014-04-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Yamaha RX-V477 - premiera 5-kanałowego amplitunera

Podobne artykuły i galerie