Logo

Yamaha NS-P285 - elegancki zestaw głośnikowy 5.1

Yamaha zaprezentowała nowy zestaw głośników zaprojektowanych do współpracy z nowoczesnymi telewizorami. Yamaha NS-P285 to elegancki zestaw 5.1 zaprojektowany do maksymalnego wykorzystania potencjału źródeł HD.
Zobacz także: Creative T12 Wireless Speaker - bezprzewodowy zestaw glośników »Yamaha NS-P285 składa się z dwóch głośników czołowych oraz dwóch surround. Całość uzupełnia kolumna centralna oraz subwoofer z zaawansowaną technologią Advanced YST. Pozwala ona na osiągnięcie bardzo mocnego i głębokiego bassu.

Yamaha NS-P285 Yamaha NS-P285

Nowy zestaw głośników został zaprojektowany do współpracy z urządzeniami HD. Yamaha NS-P285 idealnie sprawdzi się przy oglądaniu filmów z dźwiękiem przestrzennym. Dodatkowo design pasuje do większości płaskich telewizorów na rynku, co pozwala na zbudowanie eleganckiego kina domowego. Pół błyszczące wykończenie nadaje ekskluzywnego charakteru głośnikom, przez co idealnie wpiszą się w wystrój salonu.
Zobacz także: Greensound Technologies Flo - piękne szklane głośniki dla melomanów »Yamaha NS-P285 oferuje w zestawie specjalne podkładki pod głośniki przednie i surround. Zestaw trafił już do naszego kraju i jest dostępny za 999 złotych, co jest przystępną ceną za profesjonalnie wykonany zestaw głośnikowy.

Yamaha NS-P285

2010-10-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Yamaha NS-P285 - elegancki zestaw głośnikowy 5.1

Podobne artykuły i galerie