Logo

YI 4K+ oraz dron YI Erida zadebiutują na CES 2017

YI Technology szykuje mocne premiery na targi CES. Firma znana z bezlusterkowca YI M1 ma zamiar zaprezentować światu kamerę sportową YI 4K+, która będzie nagrywała obraz w 4K przy prędkości 30 kl./s.

Na razie nie zdradzono szczegółów technicznych  urządzenia. Najprawdopodobniej poza lepszym nagrywaniem będzie ono podobne do modelu YI 4K. Obecna już na rynku kamerka pozwala na nagrywanie w 30 kl./s.

YI 4K YI 4K

Zapewne dostaniemy także wytrzymałą obudowę oraz szereg akcesoriów pozwalających na montaż kamery w praktycznie każdym miejscu. Nieoficjalnie mówi się, że nowa kamera będzie kosztowała mniej więcej tyle co obecny model. To oznacza kwotę około 1200 złotych.
Zobacz także: Casio EX-FR110H - nowa modułowa kamera sportowa »Firma ma też zaprezentować nowego trójśmigłowego drona. Ma on posiadać konstrukcję z włókna węglowego oraz zamontowaną na pokładzie kamerę YI 4K wraz z gimbalem. Według wstępnych zapowiedzi dron YI Erida ma latać z prędkością do 120 km/h i utrzymywać się w powietrzu przez około 40 minut.

YI 4K YI 4K
YI 4K YI 4K

2016-12-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
YI 4K+ oraz dron YI Erida zadebiutują na CES 2017

Podobne artykuły i galerie