Logo

Xperia LT28at - pierwsze informacje o nowym smartfonie Sony

Sony wykupiło Ericssona i już niedługo na rynek będą trafiały smartfony pod nazwą japońskiego koncernu. Pierwszym z nich może być telefon o kodowej nazwie Xperia LT28at. Do sieci trafiły szczątkowe informacje na temat nowego modelu, który zasili rodzinę popularnych smartfonów.
Zobacz także: LG Spectrum - mocny smartfon z dwurdzeniowym procesorem i kamerą Full HD »Nowy smartfon będzie pracował pod systemem Android, który obsłużymy za pomocą ekranu dotykowego o przekątnej 4,55 cala. Wyświetlacz będzie oferował rozdzielczość 720p, co zapewni odpowiednią jakość wyświetlanego obrazu. Atutem Xperii LT28at będzie aparat fotograficzny o matrycy 13 megapikseli współpracujący z fleszem diodowym. Aparat pozwoli między innymi rejestrować filmy w jakości HD 720p.

Sony Ericsson Xperia Sony Ericsson Xperia


Zobacz także: Nokia Lumia 900 - nieoficjalna specyfikacja smartfona z Windowsem Tango »Specyfikację uzupełnią moduły WiFi, Bletooth oraz 4G. Nie zdradzono też, z jakim procesorem i pamięcią RAM będziemy mieli do czynienia. Nieoficjalne informacje mówią też, że smartfon jest przygotowywany specjalnie dla amerykańskiej sieci AT&T. Prawdopodobnie jednak zostanie on udostępniony z opóźnieniem na innych rynkach pod zmienioną nazwą. Producenci już często postępowali w podobny sposób.

Sony Ericsson Xperia Sony Ericsson Xperia
Sony Ericsson Xperia Sony Ericsson Xperia Sony Ericsson Xperia Sony Ericsson Xperia Sony Ericsson Xperia Sony Ericsson Xperia Sony Ericsson Xperia Sony Ericsson Xperia

2011-12-24 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Xperia LT28at - pierwsze informacje o nowym smartfonie Sony

Podobne artykuły i galerie