Logo

Xiaomi PowerBank Mi - solidny zapas energii w kieszeni

Xiaomi udowodniło już światu, że potrafi tworzyć smartfony popychające w depresję konstruktorów najdroższych marek. Producent radzi sobie dobrze nie tylko na rynku smartfonów, ale także akcesoriów.
Zobacz także: ZENS Qi Wireless Car Charger - ładowarka samochodowa w bezprzewodowym standardzie Qi »Właśnie zapowiedziano nowy power bank z rodziny Mi. Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim ogromna pojemnością, ponieważ oferuje aż 20 000 mAh. To oznacza, że pozwoli wykonać nawet do dziesięciu ładowań w przeciętnych smartfonach.

Xiaomi PowerBank Mi Xiaomi PowerBank Mi

Producent wyposażył nowy gadżet w dwa porty USB oraz jeden microUSB. To pozwoli na ładowanie dwóch urządzeń naraz. Dużą zaleta jest możliwość szybkiego ładowania, co pozwala na osiągnięcie 11 000 mAh w zaledwie 3 godziny. Poziom naładowania oraz tryb pracy zasygnalizują diody LED.
Zobacz także: LithiumCard - bank energii wielkości karty kredytowej »Co ciekawe obudowę wykonano z tworzywa sztucznego a nie aluminium, jak w większości powerbanków. Producent tłumaczy to większą odpornością na zarysowania i tym samym ładniejszym wyglądem przez dłuższy czas. Xiaomi PowerBank Mi o pojemności 20 000 mAh kosztuje 149 juanów, czyli około 90 złotych. Na naszym rynku na pewno będzie droższy.

Xiaomi PowerBank Mi Xiaomi PowerBank Mi
Xiaomi PowerBank Mi Xiaomi PowerBank Mi

2015-11-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Xiaomi PowerBank Mi - solidny zapas energii w kieszeni

Podobne artykuły i galerie