Logo

Xiaomi Mi TV 4S w wersji 65-calowej trafia do Polski

Xiaomi Mi TV 4S zadebiutował w Polsce w kwietniu, ale dopiero teraz oferta została wzbogacona o model z 65-calowym ekranem. Najnowsza propozycja marki oferuje nie tylko duży ekran w rozdzielczości 4K, ale także najnowsze rozwiązania technologiczne. Wszystko w bardzo przystępnej cenie.
Xiaomi Mi TV 4S w wersji 65-calowej pracuje w rozdzielczości 3840x2160 pikseli i obsługuje technologię HDR10+. Producent wyposażył ten model w system upłynniania obrazu Motion Smooth. Użytkownicy będą mogli korzystać z systemu Smart TV bazującego na Androidze 9.0.

Xiaomi Mi TV 4S Xiaomi Mi TV 4S

Specyfikacja modelu obejmuje 20-watowe głośniki z obsługą DTS-HD i Dolby Audio. Na pokładzie znalazły się tunery telewizyjne DVB-T2, DVB-C oraz DVB-S2. W metalowej obudowie umieszczono trzy porty HDMI, trzy porty USB oraz port Ethernet. Nie zabrakło również łączności WiFi i Bluetooth.
Zobacz także: Panasonic HZ980 - najtańszy telewizor OLED w ofercie japońskiej marki »Xiaomi Mi TV 4S zdaje się być ciekawą propozycją. Szczególnie jeżeli popatrzymy na cenę wynoszącą zaledwie 2999 zł.

Xiaomi Mi TV 4S

2020-07-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Xiaomi Mi TV 4S w wersji 65-calowej trafia do Polski

Podobne artykuły i galerie