Logo

Xiaomi Mi Pad - pierwszy tablet na platformie Tegra K1

Wczoraj pisaliśmy o fascynującym telewizorze marki Xiaomi, a dziś rzucimy okiem na tablet Mi Pad. Jest to pierwszy na świecie tablet korzystający z platformy Nvidia Tegra K1.
Zobacz także: Lenovo ThinkPad 10 - przypadkowo ujawniono specyfikację nowego mocnego tabletu »Xiaomi Mi Pad został wyposażony w platformę Tegra K1 co oznacza obecność czterordzeniowego procesora o taktowaniu 2,2 GHz. Do pomocy otrzyma on 2 GB pamięci RAM, co tworzy nam bardzo dobrą specyfikację godną uwagi. Co ciekawe wszystko to w niewielkim tablecie z ekranem o przekątnej 7,9 cali.

Xiaomi Mi Pad Xiaomi Mi Pad

Wyświetlacz produkowany przez Sharpa może się pochwalić rozdzielczością 2048x1536 pikseli. Xiaomi Mi Pad będzie oferowany w wersji z pamięcią 16 bądź 64 GB. Slot na karty microSD pozwoli na korzystanie z nośników o pojemności 128 GB. Tablet korzysta z kamer Sony i tak główna posiada matrycę 8 Mpi, a tylna 5 Mpix.
Zobacz także: Acer Aspire Switch 10 - netbook i tablet w jednym »Bardzo dobrze wypada akumulator o pojemności 6700 mAh. Powinien on dostarczyć zadowalającą wydajność. Xiaomi Mi Pad ma zadebiutować na rynku chińskim w cenach od 240 - 270 dolarów. Ciężko powiedzieć, czy trafi on na inne rynki. Możliwe, że jedyną szansą na zdobycie tabletu o takiej specyfikacji będzie skorzystanie z oferty prywatnych importerów.

Xiaomi Mi Pad Xiaomi Mi Pad
Xiaomi Mi Pad Xiaomi Mi Pad

2014-05-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Xiaomi Mi Pad - pierwszy tablet na platformie Tegra K1

Podobne artykuły i galerie