Logo

Xiaomi Mi Note 3 - ciekawy smartfon w nowej tańszej wersji

Xiaomi Mi Note 3 był do tej pory dostępny w dwóch wersjach. Teraz producent wprowadza do sprzedaży trzecią odsłonę ciekawego smartfona. Nowa wersja różni się ilością pamięci RAM.

Kolejny w ofercie wariant Xiaomi Mi Note 3 posiada 4 GB RAM oraz pamięć wewnętrzną 64 GB. Do tej pory na rynku znajdowały się wersje z 6 GB RAM i pamięcią 64 bądź 128 GB. Jak więc można się domyślić jest to najtańsza wersja modelu jaka jest dostępna.

Xiaomi Mi Note 3 Xiaomi Mi Note 3

Niestety Xiaomi Mi Note 3 nie jest oficjalnie dostępny w naszym kraju. To oznacza, że aby go nabyć trzeba zrobić zakupy u importerów. Mimo mniejszej ilości pamięci RAM nadal dostaniemy bardzo wydajny sprzęt. Producent zastosował ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon660 z grafiką Adreno 512.
Zobacz także: Honor 6A Pro - ciekawy średniak zmierza do Europy »Smartfon posiada 5,5-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD. W obudowie znalazły się kamery 2x12 Mpix oraz 16 Mpix. Specyfikacja obejmuje moduły WiFi, Bluetooth, LTE oraz dual SIM. Nie zabrakło czytnika linii papilarnych oraz głośników stereo. Całość dopełnia akumulator 3500 mAh.

Xiaomi Mi Note 3

2017-11-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Xiaomi Mi Note 3 - ciekawy smartfon w nowej tańszej wersji

Podobne artykuły i galerie