Logo

Xiaomi Mi Band 3i - budżetowa wersja taniej opaski fitness

Xiaomi zdecydowało się przygotować nową wersję swojej opaski fititness Mi Band 3. Gadżet otrzymał dopisek "i" oraz został zubożony o kilka funkcji. Xiaomi Mi Band 3i ma bowiem pełnić rolę gadżetu budżetowego. Sprzęt powstał głównie z myślą o Indiach, ale wkrótce może być dostępny w innych krajach.
W kwestii wyglądu Xiaomi Mi Band 3i otrzymał nieco inny pasek, co będzie ledwo zauważalne. Główna zmiana polega na braku jednej funkcji jaką jest pulsometr. Pozbycie się tego modułu pozwoliło na znaczące uszczuplenie ceny. Pozostałe elementy są takie same dla obu wersji opasek.

Xiaomi Mi Band 3i Xiaomi Mi Band 3i


Zobacz także: Polar Ignite - elegancki zegarek dla sportowców »Xiaomi Mi Band 3i korzysta z monochromatycznego ekranu OLED o przekątnej 0,78 cala i rozdzielczości 128x80 pikseli. Wyposażenie obejmuje  łączność Bluetooth oraz baterię pozwalającą na około 20 dni pracy. Opaska monitoruje sen, mierzy kroki, przebyty dystans czy spalone kalorie. Największą zaletą opaski Xiaomi Mi Band 3i jest jej cena. Urządzenie wyceniono na 1299 rupii, co w przeliczeniu daje kwotę około 70 zł. Opaska póki co jest dostępna tylko w Indiach, ale to może ulec zmianie.

Xiaomi Mi Band 3i Xiaomi Mi Band 3i
Xiaomi Mi Band 3i Xiaomi Mi Band 3i Xiaomi Mi Band 3i

2019-11-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Xiaomi Mi Band 3i - budżetowa wersja taniej opaski fitness

Podobne artykuły i galerie