Logo

Xiaomi Amazfit Stratos 2 i Amazfit Stratos+ (2S) debiutują na polskim rynku

Xiaomi wprowadza na rynek nowe zegarki Amazfit Stratos 2 i Amazfit Stratos+ (2S). Oczywiście są to propozycje dla aktywnych użytkowników, którzy szukają nowoczesnego smartwatcha z funkcjami wspomagającymi trening.
Xiaomi Amazfit Stratos 2 może się pochwalić wodoszczelną obudową z normą 5ATM. Użytkownicy będą się cieszyli wbudowanym pulsometrem oraz modułem GPS. Te elementy pozwolą na sprawniejsze planowanie oraz przeprowadzanie treningów. Producent zadbał o liczne tryby sportowe dedykowane poszczególnym aktywnościom.

Amazfit Stratos 2 i Amazfit Stratos+ (2S) Amazfit Stratos 2 i Amazfit Stratos+ (2S)

Dzięki łączności Bluetooth i WiFi otrzymujemy pełną współpracę ze smartfonami. Na ekranie odczytamy więc nie tylko informacje o naszym treningu, ale także powiadomienia z telefonów z systemami Android i iOS. Smartwatch korzysta z 1,34-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 320x300 pikseli.
Zobacz także: Garmin Instinct - praktyczny zegarek dla aktywnych »Wyświetlacz chroni szkło Corning Gorilla Glass 2,5D. I tu zwróćmy uwagę na różnice między dwoma modelami. Amazfit Stratos+ (2S) różni się obecnością szafirowego szkiełka oraz dołączonym do zestawu skórzanym paskiem. Pozostałe elementy się nie różnią. Mimo dotykowego ekranu pojawiły się także fizyczne przyciski. Producent zapewnia, że bateria o pojemności 280 mAh wystarczy na około 5 dni pracy bądź 35 godzin w trybie GPS.

Amazfit Stratos 2 i Amazfit Stratos+ (2S)

Xiaomi Amazfit Stratos 2 trafił do sprzedaży w cenie 899 zł. Amazfit Stratos+ (2S) kosztuje już 1149 zł.


2019-02-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Xiaomi Amazfit Stratos 2 i Amazfit Stratos+ (2S) debiutują na polskim rynku

Podobne artykuły i galerie