Logo

Xbook One X, czyli konsola Xbox One X w formie laptopa

Xbox One X pojawiając się na rynku stał się z miejsca najmocniejsza konsolą w historii. To zaś szybko przyciągnęło uwagę modderów, którzy potrafią zmieniać konsole w wyjątkowe urządzenia.
Przerabianie konsoli w laptopa nie jest pomysłem nowym, ale w wykonaniu Eddie Zaricka zawsze robi wrażenie. Tym razem znany w sieci modder zmienił Xboxa One X w komputer przenośny. A właściwie w przenośna konsolę z własnym ekranem i klawiaturą. Zmodyfikowane urządzenie zostało nazwane Xbook One X.

Xbook One X Xbook One X


Zobacz także: Ataribox Joystick - ujawniono kontroler do nowej konsoli »Xbook One X korzysta z 21,5-calowego ekranu o rozdzielczości 1080p. Urządzenie powstało w wersji z klawiatura oraz bez niej. Urządzenie oczywiście obsługuje kontrolery konsoli i oferuje porty z Xboxa. Xbook One X nie jest tylko jednorazowym pokazem moddera. Podobnie, jak w przypadku wcześniejszych konsol tak i ten twór można zakupić. Zarick liczy sobie 2495 dolarów za egzemplarz. Przy zamówieniu konieczna jest wpłata 1000 dolarów zaliczki.

Xbook One X

2018-01-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Xbook One X, czyli konsola Xbox One X w formie laptopa

Podobne artykuły i galerie