Logo

Xavian Perla - elegancki zestaw głośnikowy w drewnianej obudowie

Xavian Perla to nowy zestaw głośnikowy z serii Natura. Eleganckie głośniki przykuwają uwagę obudową wykonaną ręcznie z litego drewna orzecha włoskiego. Z pewnością nowy model spodoba się osobom ceniącym elegancję i dobry styl.
Zobacz także: Diapason Dynamis - drogie kolumny dla miłośników włoskiego stylu »Nowy zestaw to dwudrożna konstrukcja z tunelem bass-reflex. Ten ma postać szczeliny z ujściem w przedniej ściance. Xavian Perla korzysta z głośnika niskośredniotonowego o rozmiarze 15 centymetrów. Jest on wykonywany specjalnie dla tej konstrukcji i posiada polipropylenową membranę, miękką nasadkę przeciwpyłową oraz specjalnie odlewany klosz.

Xavian Perla Xavian Perla


Zobacz także: Beam Tower Speakers - eleganckie kolumny w bloku drewna »Głośnik wysokotonowy korzysta z 26-milimetrowej kopułki i miedzianego pierścienia zwierającego. Nowe głośniki to nie tylko efektowny wygląd, ale także doskonały dźwięk. Kolumny pracują w paśmie przenoszenia 55 Hz - 20 kH. Impedancja głośników wynosi 8 omów. Póki co nie zdradzono oficjalnej ceny kompletu, ale powinna ona wynieść w okolicach 6500 złotych.

Xavian Perla Xavian Perla

2015-05-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Xavian Perla - elegancki zestaw głośnikowy w drewnianej obudowie

Podobne artykuły i galerie