Logo

Wygraj sportową kamerę Overmax - konkurs dla Czytelników Banzaj.pl!

Wakacje w pełni. Pewnie wielu z Was miałoby ochotę uwiecznić swoje wyczyny podczas wakacyjnych eskapad. I właśnie z myślą o tym, wraz z firmą Overmax Polska przygotowaliśmy konkurs w którym do wygrania jest kamera Overmax ActiveCam 03!
Kamera na pewno dotrzyma Wam kroku podczas nawet najbardziej karkołomnych wyczynów. Możecie jej używać na lądzie, w wodzie i powietrzu. Deszcz błoto i piasek nie są jej straszne. Dzieki jej odporności możecie zapomnieć o kamerze i poświęcić się swojej pasji. Do kamery Overmax ActiveCam 03 dołączone są akcesoria dzięki którym bez problemu zainstalujecie ją w wybranym miejscu.

Kamera sportowa Overmax ActiveCam 03 Kamera sportowa Overmax ActiveCam 03

Kamera nagrywa obraz w wysokiej rozdzielczości (Full HD 1080p i HD 720p) i 30 klatkach na sekundę. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia (130 stopni) możecie być pewni, że nic jej nie umknie. Jak przystało na kamerę do sportów ekstremalnych – obudowa jest wodoodporna (do 3m). A gdy już wrócicie z wyprawy – dzięki oprogramowaniu MAGIX Video Easy SE i MAGIX Photo Manager 10 będziecie mogli dokonać edycji swojego dzieła. Może Oscara nie zdobędziecie ale opad szczęki znajomych gwarantowany.


Co trzeba zrobić, by mieć szansę na wygranie kamery Overmax ActiveCam 03? Trzeba odpowiedzić na pytanie:

Kamera sportowa Overmax ActiveCam 03

  • Jakie modele kamer sportowych ma w swojej ofercie Overmax?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 4 sierpnia. Wśród wszystkich, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie wylosujemy kamerę Overmax ActiveCam 03. Odpowiedź na pytanie konkursowe wysyłajcie na adres konkurs@banzaj.pl

Powodzenia!


2013-07-22 - P. Potocki

0

Komentarze do:
Wygraj sportową kamerę Overmax - konkurs dla Czytelników Banzaj.pl!

Podobne artykuły i galerie