Logo

Wristband Battery - akumulator w opasce dla uzależnionych od elektroniki

Elektroniczne gadżety stały się nieodzownym elementem codziennego życia. Smartfony, telefony, odtwarzacze multimedialne czy tablety zużywają energię i zdarza się, że ich baterie wystarczają na zbyt krótki czas. Z rozwiązaniem przyszła firma Thanko, która ma dopracowane do perfekcji wykorzystywanie łączy USB.
Zobacz także: Varta Solar Charger - ładowarka na energię słoneczną »Najnowszy gadżet z Japonii to zapasowy akumulator w postaci wygodnej opaski zakładanej na nadgarstek. Opaska ładuje urządzenia za pomocą łącza USB. Jak zapewnia producent Wristband Battery bez problemów zapewni źródło energii konsolkom PSP i Nintendo DS. Gadżet przetestowano tez z telefonami komórkowymi oraz produktami firmy Apple.

Wristband Battery Wristband Battery

Oficjalne informacje donoszą, że Wristband Battery potrafi zasilić Nintendo DS na najmocniejszych ustawieniach przez 12 godzin, natomiast na PSP energii starczy do 4,5 godziny grania. Gadżet jest ładowany za pomocą ładowarki USB i tą samą technologią zasila zewnętrzne urządzenia.
Zobacz także: Podpompuj swój... telefon komórkowy »Wristband Battery to idealny gadżet dla osób dużo podróżujących i pracujących w terenie. Opaska zapewni dużo dłuższą funkcjonalność urządzeń przenośnych. A co najważniejsze gadżet jest bardzo wygodny i łatwy w użyciu. Jak na razie Wristband Battery można nabyć jedynie zamawiając go z Japonii. Koszt opaski to 45 dolarów, do czego trzeba będzie doliczyć koszta przesyłki.

Wristband Battery

2010-05-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Wristband Battery - akumulator w opasce dla uzależnionych od elektroniki

Podobne artykuły i galerie