Logo

Windows Phone 8.1 ma problem z aplikacjami. Użytkownicy znaleźli rozwiązanie

Windows Phone 8.1 jest już martwym systemem, którego wsparcie zostało wycofane pół roku temu. Nie zmienia to jednak faktu, że ciągle wiele osób z niego korzysta, a co za tym idzie zdarza się im pobrać jakieś aplikacje. Niestety z tymi wystąpił problem.
Użytkownicy systemu donoszą, że podczas prób pobrania aplikacji z Microsoft Store wyświetla się komunikat o błędzie 80070020. Ten błąd jest dobrze znany i wcześniej wiązał się z koniecznością sprawdzenia poprawności ustawień daty i czasu, a także poprawności synchronizacji konta Microsoft.

Windows Phone 8.1 Windows Phone 8.1


Zobacz także: ZTE rezygnuje z nakładki na Androida w smartfonach Nubia »Teraz te rozwiązania zawodzą. Microsoft nie odniósł się na razie do całej sytuacji, a użytkownicy pozostali sami z szukaniem rozwiązania. I znaleźli. Za każdym razem gdy chce się pobrać aplikację na Windows Phone 8.1 należy ustawić datę 3 grudnia 2017. Wtedy aplikacje pobierają się bez problemu. Co ciekawe to nie pierwszy raz gdy ta data pojawia się w odniesieniu do problemów. Tego dnia resetowały się urządzenia z systemem Apple iOS. Ubiegły rok miał wyjątkowo 53 tygodnie co doprowadzało do wyrzucenia błędu w systemie. Na razie nie wiadomo co powoduje problemy z Windows Phone 8.1.

Windows Phone 8.1 Windows Phone 8.1
Windows Phone 8.1 Windows Phone 8.1

2018-03-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Windows Phone 8.1 ma problem z aplikacjami. Użytkownicy znaleźli rozwiązanie

Podobne artykuły i galerie