Logo

Wello sprawdzi twój stan zdrowia

Gadżety często przejmują role nie tylko zabawę, ale też urządzeń dbających o nasze zdrowie. Coraz popularniejsze są różne opaski monitorujące stan organizmu i pomagające w kontroli naszego zdrowia. Jeżeli jednak nie chcemy chodzić z gumowym zegarkiem na nadgarstku to warto zerknąć na inne propozycje.
Wello jest obudową na iPhone'a wyposażona w bogaty zestaw czujników. Gadżet praktycznie zmienia smartfona w skaner medyczny sprawdzający szereg różnych funkcji życiowych. Wystarczy położyć w odpowiednim miejscu palce i Wello dokona odczytu takich danych, jak puls, ciśnienie, temperatura ciała czy praca płuc.

Wello Wello


Zobacz także: Pigułki Proteus Digital Health zbadają człowieka od środka »Podstawowe informacje ni pozwolą wykryć skomplikowanych chorób, ale odchyły od normalnych odczytów pokażą nam, że warto odwiedzić lekarza. Możemy tez monitorować zmęczenie organizmu podczas ćwiczeń czy w pracy. Wszystko po kilku sekundach trzymania smartfona. Wello powstał z myślą o współpracy z iPhonem 5 i 5S. Jednak może też dokonywać odczytów przy współpracy z Androidem. Wtedy jednak nie nakładamy obudowy na telefon, ale przez Bluetooth są przekazywane do smartfona. Działanie Wello możecie zobaczyć na powyższym filmie. Gadżet prezentuje się ciekawie i został wyceniony na 150 euro. Sporo, ale może warto mieć monitor zdrowia przy sobie.

Wello Wello
Wello Wello

2014-03-14 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Wello sprawdzi twój stan zdrowia

szkot54 2014-09-30 20:15

i po co chodzić do lekarza...

Podobne artykuły i galerie