Logo

Vizio Tablet PC - premiera wydajnego tabletu z Windowsem 8

Vizio Tablet PC jest praktycznym urządzeniem wykorzystującym formę tabletu i funkcjonalność Windowsa 8. W ostatnim czasie mamy do czynienia z prawdziwym wysypem urządzeń poświęconych platformie Microsoftu i każde z nich oferuje jakieś ciekawe rozwiązania.
Nowy tablet firmy Vizio wykorzystuje procesor AMD APU Z-60 współpracujący ze zintegrowaną grafiką Radeon HD 6250. Na pokładzie znalazło się też miejsce dla 2 GB pamięci RAM. Takie zestawienie powinno pozwolić na swobodna pracę. Producent postawił na dysk SSD o pojemności 64 GB. Vizio Tablet PC korzysta z ekranu o przekątnej 11,6 cali, który pracuje w rozdzielczości 1920x1080 pikseli.

Vizio Tablet PC Vizio Tablet PC


Zobacz także: Samsung Ativ Tab 3 - wydajny tablet z Windowsem 8 »W urządzeniu nie mogło zabraknąć modułów łączności WiFi oraz Bluetooth. Niestety zamontowano jedynie przednią kamerę o rozdzielczości 2 Mpix. Zmieszczono za to głośniki z technologią SRS. W obudowie znalazły się porty microHDMI i microUSB. Wbudowana bateria ma pozwolić na około 5 godzin pracy bez konieczności ładowania. W ofercie producenta zabrakło dodatkowych akcesoriów, ale Vizio zapewnia współprace tabletu ze wszystkimi akcesoriami Bluetooth firm trzecich. Vizio Tablet PC zadebiutował na rynku w cenie 600 dolarów.

Vizio Tablet PC

2013-06-24 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Vizio Tablet PC - premiera wydajnego tabletu z Windowsem 8

Podobne artykuły i galerie