Logo

Visual Effector - stylowe słuchawki z wyświetlaczami LCD

Większość osób wybierając słuchawki kieruje się jakością dźwięku i zastosowanymi technologiami. Znaczna część użytkowników sugeruje się jednak wyglądem. Osoby maszerujące raźno przez miasto z wielkimi słuchawkami na głowie nie mogą wybierać spośród nudnych urządzeń.
Zobacz także: Denon AH-D7100 - ekskluzywne słuchawki z machoniu, skóry i włókna szklanego »Właśnie dla takich osób mają być przeznaczone słuchawki Visual Effector. Urządzenie jest jeszcze w fazie projektowania, ale twórcy zapewniają, ze niedługo trafią one na rynek. Już sama nazwa wskazuje, z czym będziemy mieli do czynienia. Chodzi tu o obudowy wyposażone w wyświetlacz dostosowujący się do słuchanej muzyki.

Visual Effector Visual Effector


Zobacz także: Kruger&Matz KM0108EB i KM0880EB - efektowne słuchawki z drewnianym wykończeniem »W słuchawkach zmieszczono małe ekrany LCD. W zależności od gatunku muzyki i jej brzmienia na wyświetlaczach zmieniają się motywy graficzne. Pomysł nie jest nowy, ale został ciekawie zrealizowany i ma szansę na ciepłe przyjęcie na rynku. Oczywiście znajda się osoby przeciwne podobnym rozwiązaniom, ale one zwrócą się ku zaawansowanym słuchawkom. Nie są jeszcze znane dokładne szczegóły techniczne, ani ewentualna data premiery. Możemy być jednak pewni, że Visual Effector nie będą tanie.

Visual Effector

2012-06-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Visual Effector - stylowe słuchawki z wyświetlaczami LCD

Podobne artykuły i galerie