Logo

Viso Twenty i Viso Thirty - NAD zaprezentował nowe zestawy głosników

Firma NAD postanowiła wypuścić na rynek dedykowane zestawy głośnikowe do lini DVD-amplitunerów Viso. Producent zdecydował sie na dwa zestawy NAD Viso Twenty i NAD Viso Thirty. Zestawy mają prosty i elegancki wygląd, oba składają sie z głośników frontowych i subwoofera, dodatkowo NAD Visio Thirty posiada jeszcze kolumnę centralną.
Zobacz także: Magico Q5 - ekskluzywny zestaw głośników już w Polsce »Zestaw NAD Viso Twenty składa się z dwóch monitorów LR5 występujących, jako kolumny frontowe oraz efektowe. Dodatkowo jest wzbogacony o subwoofer S10. Zestaw ten jest przeznaczony, dla amplitunerów Viso Two. NED Viso Thirty został skonstruowany z myślą o amplitunerach Viso Five, ponieważ po za zestawieniem dwóch głośników frontowych i subwoofera posiada jeszcze głośnik środkowy, a całość można połączyć w układ 5.1.

NAD Viso NAD Viso

Zobacz także: Teufel System 5 THX Select 2 - pierwsze takie kino domowe »Monitory LR5 zostały zaprojektowane, jako układ dwudrożny posiadający 25 milimetrowa kopułkę z aluminium oraz głośnik o średnicy 10 centymetrów. Głośnik ten wyposażono w metalizowana, polipropylenową membranę w obudowie bass-refleks. Centralny głośnik posiada obudowę zamkniętą, w której obok głównej kopułki znajdują sie dwa nisko-średniotonowe przetworniki. Subwoofer został wyposażony w głośnik o średnicy 20 centymetrów i wzmacniaczu 110 W.

NAD Viso NAD Viso
NAD Viso NAD Viso

2010-01-24 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Viso Twenty i Viso Thirty - NAD zaprezentował nowe zestawy głosników

Podobne artykuły i galerie