Logo

VAIO zapowiada swojego pierwszego smartfona

VAIO było niegdyś działem Sony zajmującym się komputerami. Jednak marka została sprzedana i trafiła w ręce Japan Industrial Partners. A to oznacza nowości. Jedną z pierwszych będzie smartfon wyposażony w Androida. Mamy go zobaczyć już 12 marca.
Zobacz także: Lenovo Vibe Shot - elegancki smartfon z aparatem 16 Mpix »Do oficjalnej prezentacji pozostało już niewiele czasu i choć nie znamy nazwy smartfona VAIO to wiemy jaką specyfikacją się pochwali. Według ostatnich publikacji nowy smartfon ma oferować 5-calowy ekran o rozdzielczości HD 720p.

VAIO VAIO

Za napęd będzie odpowiadał 64-bitowy procesor Snapdragon 410 o taktowaniu 1,2 GHz. Wspomoże go 2 GB pamięci RAM, a na dane przygotowano 16 GB. W obudowie mają się znaleźć dwa aparaty o rozdzielczościach 13 i 5 Mpix.
Zobacz także: Goclever Quantum 450 LTE - polski smartfon z 64-bitowym procesorem »Szczegóły nowego modelu poznamy 12 marca. Zastanawiające jest to, dlaczego VAIO nie pokaże swojego sprzętu podczas targów MWC. Miejmy nadzieję, że nie chodzi o ograniczenie dostępności do rynku azjatyckiego.

VAIO

2015-02-27 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
VAIO zapowiada swojego pierwszego smartfona

Podobne artykuły i galerie