Logo

Ultrasone Edition 8 - audiofilskie słuchawki za 5000 złotych

Ultrasone Edition 8 to ekskluzywne słuchawki przeznaczone dla fanów czystego brzmienia. Urządzenie jest dopieszczone w każdym calu i kosztuje tyle ile przystało na prawdziwy audiofilski gadżet. Słuchawki można zamawiać w niektórych sklepach internetowych za kwotę 5000 złotych.
Zobacz także: Bowers & Wilkins P5 - profesjonalne słuchawki do odtwarzaczy MP3 »Nowe słuchawki zostały wykonane z najlepszych materiałów tak, aby zapewnić im wytrzymałość oraz elegancki i luksusowy wygląd. Cała konstrukcja została tak zbudowana, aby nie przenosiła niepotrzebnych drgań, które mogłyby zniekształcić dźwięk. Producent wyposażył słuchawki w pozłacane złącza, które dodatkowo zapobiegają utracie jakości dźwięku.

Ultrasone Edition 8 Ultrasone Edition 8


Zobacz także: Słuchawki Vizio z wbudowanymi ekranami LCD »Ultrasone Edition 8 oferują pasmo przenoszenia na poziomie 6-42000 Hz oraz impedancję 30 omów. Kabel słuchawek oferuje długość 5,20 metra, co w zupełności powinno wystarczyć wszystkim użytkownikom. Ultrasone Edition 8 posiadają klasyczne wejście mini jack 3,5mm. 40 milimetrowe membrany zostały wykonane z tytanu, co pozwoli na długotrwałe używanie słuchawek bez obaw o niepożądane uszkodzenia. Pozostaje tylko pytanie czy warto zakupić słuchawki, które są droższe od całego zestawu kina domowego. Zapewne każdy maniak audio powie, że tak.

Ultrasone Edition 8 Ultrasone Edition 8
Ultrasone Edition 8 Ultrasone Edition 8

2010-05-31 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Ultrasone Edition 8 - audiofilskie słuchawki za 5000 złotych

Podobne artykuły i galerie