Logo

Truly Ergonomic - klawiatura dla pisarzy

Truly Ergonomic wpisuje się w kategorię najbardziej ergonomicznych klawiatur na rynku. Urządzenie oferuje specjalną konstrukcją stworzoną z myślą o pracy biurowej. Układ klawiszy spisze się podczas pisania długich dokumentów.
Zobacz także: Logitech Illuminated K810 - bezprzewodowa klawiatura obsługująca trzy urządzenia równocześnie »Klawiatura została zaprojektowana w taki sposób, aby ręce pozostawały w anatomicznym ułożeniu. To zapewnia komfort podczas dłuższej pracy. Specjalne ułożenie klawiszy zapewnia też mniejszą przestrzeń zajętą na biurku. To kolejna ważna cecha podczas pracy. Dzięki temu zmieścimy znacznie więcej elementów w przestrzeni pracy, jak choćby kilka kubków z kawą.

Truly Ergonomic Truly Ergonomic


Zobacz także: Evergreen DN-80513 - praktyczna klawiatura dotykowa »Nie zabrakło też bardzo wygodnych podkładek pod nadgarstki. Producent wykorzystał mechaniczny system pracy klawiszy Cherry MX Brown. Pozwala on na osiągniecie wysokiej precyzji kliknięć. Cała konstrukcja waży około 1,2 kg, dzięki czemu nie będzie się samoczynnie przesuwać podczas pracy. Klawiatura jest dostępna na rynku za cenę 229 dolarów. Użytkownicy mogą się zdecydować na jeden z czterech układów klawiszy.

Truly Ergonomic Truly Ergonomic
Truly Ergonomic Truly Ergonomic Truly Ergonomic Truly Ergonomic

2012-12-20 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Truly Ergonomic - klawiatura dla pisarzy

Podobne artykuły i galerie