Logo

Transcend StoreJet 25M3 - przenośny dysk z certyfikatem armii USA

Firma Transcend zaprezentowała nowe dyski obsługujące USB 3.0, które uzyskały certyfikat wytrzymałości amerykańskiej armii. Transcend StoreJet 25M3 to seria wytrzymałych dysków, które mają dbać o bezpieczeństwo zapisanych na nich danych.
Zobacz także: Seagate i Paramount Pictures udostępnią filmy na zewnętrznych dyskach Freeagent Go »Producent nie poinformował, jakie dokładnie testy przeszło nowe urządzenie, ale zapewnia, że dyski cechują się wysoką wytrzymałością na wstrząsy i uderzenia. Konstrukcja dysków została tak zaprojektowana, aby znieść upadki na ziemie. Obudowa została wzmocniona i pokryta specjalną antypoślizgową powłoką, która równocześnie niweluje drgania.

Transcend StoreJet 25M3 Transcend StoreJet 25M3


Zobacz także: LaCie Rikiki, malutkie dyski przenośne »Transcend StoreJet 25M3 będzie dostępny w dwóch wersjach pojemnościowych, 500 i 640 gigowych. Urządzenie obsługuje połączenie USB 3.0 i oferuje maksymalną prędkość transferu danych na poziomie 90MB na sekundę. Za pomocą jednego przycisku można dokonać autobackup danych. Dysk posiada niewielkie wymiary i waży nico ponad 200 gramów. Nowy wytrzymały twardziel będzie najprawdopodobniej kosztował 412 i 461 złotych w zależności od wersji pojemnościowej urządzenia.

Transcend StoreJet 25M3 Transcend StoreJet 25M3
Transcend StoreJet 25M3

2010-05-21 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Transcend StoreJet 25M3 - przenośny dysk z certyfikatem armii USA

Podobne artykuły i galerie