Logo

Transcend StoreJet 25C3N - dysk przenośny w aluminiowej obudowie

Transcend wprowadziło na polski rynek nowy bardzo ciekawy dysk StoreJet 25C3N. Urządzenie cechuje się elegancką i trwałą obudową oraz interfejsem USB 3.0 gwarantującym szybkie transfery.
Zobacz także: ADATA SC660H i SV620H - nowe zewnętrzne dyski SSD »Transcend StoreJet 25C3N otrzymał bardzo prostą w designie obudowę. Jednak wykorzystanie piaskowanego i anodowanego na szaro aluminium sprawia, że wygląda on bardzo elegancko. Nośnik waży zaledwie 136 gramów, więc nie będzie nam ciążył podczas przenoszenia.

Transcend StoreJet 25C3N Transcend StoreJet 25C3N

Na rynek trafią dwie wersje nowego dysku różniące się jedynie pojemnością. Producent przygotował modele 1 TB i 2 TB. Nośniki współpracują z aplikacją Transcend Elite, która pozwala na zarządzanie kopiami zapasowymi. Z jej pomocą zaszyfrujemy dane oraz przywrócimy utracone pliki. Posiada ona także synchronizację z Dropbox i Google Drive.
Zobacz także: Seagate Backup Plus Portable - nowy dysk o pojemności 5 TB »Dyski Transcend StoreJet 25C3N mają lada moment trafić do sprzedaży na naszym rynku. W zależności od pojemności przyjdzie nam zapłacić 325 bądź 530 złotych.

Transcend StoreJet 25C3N

2016-12-25 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Transcend StoreJet 25C3N - dysk przenośny w aluminiowej obudowie

Podobne artykuły i galerie