Logo

Transcend DrivePro Body - kamerki osobiste dla służb mundurowych i ochroniarzy

Transcend DrivePro Body to seria osobistych rejestratorów, które powstały głównie z myślą o służbach mundurowych oraz pracownikach ochrony. Te gadżety pozwolą na zebranie odpowiedniego materiału dowodowego czy też wpłyną na uczestników zdarzeń.

Na rynek trafiły dwie kamery Transcend DrivePro Body 20 oraz 52. W obu przypadkach mamy do czynienia z rozdzielczością Full HD przy 30 klatkach na sekundę. Kamerki spełniają certyfikat IPX4 czyli są odporne na zachlapania. Co więcej przetrwają upadki na twarde podłoże oraz mogą pracować w zakresie temperatur -20 do 65 stopni Celsjusza.

Transcend DrivePro Body Transcend DrivePro Body

W obu wypadkach dostaniemy 32 GB pamięci oraz akumulator litowo-polimerowy. Główna różnica polega na umiejscowieniu obiektywu. Transcend DrivePro Body 20 posiada obiektyw wbudowany w korpus. Może się on pochwalić jasnością f/2.8 oraz polem widzenia 160 stopni. W modelu Transcend DrivePro Body 52 obiektyw o świetle f/1.8 umieszczono na przewodzie o długości 1,2 m. Pole widzenia wynosi tu 130 stopni.

Oba modele występują w wersji podstawowej oraz z szyfrowaniem nagrań. Posiadacze większej ilości rejestratorów mogą nabyć stację dokującą. Ta pozwala na równoczesne zgrywanie i ładowanie sześciu kamer. Co więcej można ją połączyć szeregowo z kolejnymi dwiema stacjami.

Transcend DrivePro Body Transcend DrivePro Body

Transcend DrivePro Body 20 to koszt 560 zł i 685 zł z szyfrowaniem. Za model z przewodem zapłacimy 685 zł bądź 810 zł z szyfrowaniem. Stacja dokująca została wyceniona na 590 złotych.

Transcend DrivePro Body Transcend DrivePro Body Transcend DrivePro Body

2016-07-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Transcend DrivePro Body - kamerki osobiste dla służb mundurowych i ochroniarzy

Podobne artykuły i galerie