Logo

Tracer Gamezone Kaaos i Fear - debiut niedrogich akcesoriów dla graczy

Tracer wprowadza na rynek nowe urządzenia gamingowe z serii Gamezone. Gracze będą mogli sięgnąć po klawiaturę Kaaos oraz mysz Fear.
Zobacz także: Zalman ZM-K350M - prosta i tania klawiatura dla mniej wymagających »Tracer Gamezone Kaaos jest pełnowymiarową klawiaturą membranową z mechanizmem Piston Shaft. Ma on gwarantować identyczną siłę nacisku i płynność dla każdego klawisza. Na pokładzie znajdziemy też dziesięć przycisków multimedialnych. Nóżki pozwalają regulować kąt nachylenia, a antypoślizgowe nakładki trzymają sprzęt nieruchomo. Klawiatura łączy się z komputerem przewodowo.

Tracer Gamezone Kaaos i Fear Tracer Gamezone Kaaos i Fear

Tracer Gamezone Fear to ciekawa mysz korzystająca z sensora optycznego AVAGO 5050 o maksymalnej rozdzielczości 3200 dpi. W nagumowanej obudowie znalazło się siedem programowalnych przycisków. Dołączone oprogramowanie pozwala na pełną regulacje wszystkich parametrów gryzonia.
Zobacz także: Genesis Xenon 200 - pierwsza mysz marki z podświetleniem RGB »Mysz podobnie, jak klawiatura łączy się z komputerem za pomocą przewodu zakończonego wtykiem USB. Tracer Gamezone Kaaos i Fear trafiły do sklepów w cenach odpowiednio 115 i 63 złotych.

Tracer Gamezone Kaaos i Fear

2017-04-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Tracer Gamezone Kaaos i Fear - debiut niedrogich akcesoriów dla graczy

Podobne artykuły i galerie