Logo

Toshiba prezentuje nowe hybrydowe urządzenia z serii Satelite

Toshiba szykuje trzy nowe laptopy hybrydowe pozwalające na pracę w trybie zwykłego notebooka bądź tabletu. Wyróżnią się one jeszcze możliwością dodatkowych ustawień, co możecie zobaczyć na poniższych filmach.
Modele Satellite Click 2, Satellite Click 2 Pro i Satellite Radius pracują z Windowsem 8.1 co ułatwia pracę z dotykowym ekranem. W dwóch pierwszych modelach możemy całkowicie odpiąć 13,3-calowe ekrany. W ten sposób otrzymujemy wygodne i duże tablety internetowe.

Satellite Click 2, Satellite Click 2 Pro i Satellite Radius Satellite Click 2, Satellite Click 2 Pro i Satellite Radius

Model Satellite Cick 2 oferuje rozdzielczość ekranu 1366x768 pikseli. Sercem urządzenia został dwurdzeniowy procesor Intel Pentium, a na rynku pojawi się wiele konfiguracji, z czego najtańsza będzie dostępna za cenę 587 dolarów.

Satellite Click 2, Satellite Click 2 Pro i Satellite Radius Satellite Click 2, Satellite Click 2 Pro i Satellite Radius


Zobacz także: ASUS Transformer Book Trio - tablet, laptop i komputer w jednym »Model Click 2 Pro może się pochwalić rozdzielczością ekranu Full HD 1080p. W tym wypadku użytkownicy będą wybierali między procesorami Intel Core i5 oraz i7. Na pokładzie może się znaleźć do 8 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 128 GB. Podstawowy model ma kosztować 1029 dolarów. Opcjonalnie będzie można dokupić dodatkowy akumulator oraz dysk 500 GB. Takie zestawienie to koszt przynajmniej 1280 dolarów.
Toshiba Satellite Radius jest ostatnią nowością. Tutaj mamy również ekran Full HD, ale o przekątnej 15,6 cali. Klienci będą też wybierać pomizy procesorem i5 oraz i7. Maksymalnie można zastosować 8 GB pamięci RAM, a dysk może mieć pojemność 1 TB. Na liście wyposażenia pojawi się wszystko czego potrzebuje laptop. Ceny wystartują od 926 dolarów. Dodajmy, że w Satellite Radius nie odepniemy ekranu, ale ustawimy go w kilku różnych położeniach. Nowe urządzenia mają zadebiutować w lipcu bieżącego roku.

Satellite Click 2, Satellite Click 2 Pro i Satellite Radius Satellite Click 2, Satellite Click 2 Pro i Satellite Radius Satellite Click 2, Satellite Click 2 Pro i Satellite Radius Satellite Click 2, Satellite Click 2 Pro i Satellite Radius

2014-05-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Toshiba prezentuje nowe hybrydowe urządzenia z serii Satelite

Podobne artykuły i galerie