Logo

Toshiba Z930 - elegancki ultrabook z nagrodą Red Dot

Toshiba Z930 ma się charakteryzować niewielkimi gabarytami, wysoką jakością wykonania i solidną specyfikacją. Patrząc na pierwsze informacje o nowym ultrabooku możemy założyć, że producent nie bezpodstawnie się przechwala.
Zobacz także: Asus Zenbook Prime UX31A - drogi, elegancki i wydajny ultrabook »Nowe modele z serii Z będą lżejsze i cieńsze od poprzedników. Przede wszystkim waga nowego modelu wynosi zaledwie 1,12 kg, zaś grubość w najszerszym miejscu to zaledwie 16 mm. Bardzo dobre wrażenie robi wykonanie obudowy. Producent postawił na stop magnezu, co zapewnia niską masę i sporą wytrzymałość. Wbudowany akumulator ma zapewnić około 8 godzin pracy bez konieczności ładowania. Warto też podkreślić, że Toshiba Z930 otrzymała nagrodę Red Dot za design.

Toshiba Z930 Toshiba Z930


Zobacz także: Vizio Thin+Light - efektowne ultrabooki z USA »Toshiba Z930 oferuje procesory Intel Core vPro trzeciej generacji i do 8 GB pamięci RAM. Oczywiście ekran wyświetlający obraz z Full HD posiada przekątną 13,3 cali. W kwestii przechowywania danych zdecydowano się na nośnik SSD o pojemności 256 GB. W obudowie znajdziemy porty HDMI, VGA, USB 3.0 i 2.0 oraz czytnik kart pamięci SD. Nie zapomniano o łączności bezprzewodowej, czyli modułach WiFi, Bluetooth, a nawet HSPA+. Toshiba Z930 zadebiutuje na rynku we wrześniu za cenę 3699 złotych za wersję podstawową.

Toshiba Z930 Toshiba Z930

2012-08-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Toshiba Z930 - elegancki ultrabook z nagrodą Red Dot

Podobne artykuły i galerie