Logo

Toshiba L54 - nowa seria telewizorów wkracza do Polski

Toshiba wprowadza na polski rynek nowe telewizory z serii L54. Japoński producent chce podbić serca Polaków obrazem 3D, funkcjonalnością Smart TV oraz cenami mającymi pozytywnie zaskakiwać. Szkoda, że nie podzielono się kwotami, ale za to możemy rzucić okiem na telewizory.
Zobacz także: Samsung H6200 - smukłe i nowoczesne telewizory trafiają do Polski »Seria Toshiba L54 składa się z dwóch modeli oferujących ekrany o przekątnej 40 i 48 cali. Nie licząc wielkości oba telewizory są praktycznie identyczne. Wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Full HD to już standard, a część użytkowników ucieszy się z obsługi obrazu 3D. Co więcej zadbano o konwerter 2D do 3D.

Toshiba L54 Toshiba L54

Zdecydowanie więcej osób doceni funkcjonalność Smart TV. Toshiba L54 oferuje dostęp do wszystkich najważniejszych platform internetowych. Oznacza to możliwość korzystania z serwisów społecznościowych, oferujących filmy na życzenie oraz z przeglądarki internetowej. Oczywiście wszystko jest możliwe dzięki wbudowanemu modułowi WiFi eliminującemu konieczność podpinania kabli czy korzystania z adapterów.
Zobacz także: Sharp wprowadza do Polski telewizory AQUOS Quattron Pro serii UQ10 »Toshiba L54 oferują szereg portów HDMI do podłączenia kilku urządzeń oraz gniazda USB i VGA. Co ważne telewizory otrzymały też wbudowane tunery DVB-T, DVB-S i DVB-C. Premiera ma nastąpić w najbliższych dniach i dopiero wtedy poznamy ceny nowych modeli.

Toshiba L54 Toshiba L54
Toshiba L54

2014-03-28 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Toshiba L54 - nowa seria telewizorów wkracza do Polski

Podobne artykuły i galerie