Logo

Thermaltake View 27 - obudowa PC z zakrzywionym oknem

Thermaltake View 27 to kolejna obudowa komputerowa dla osób lubiących efektowne produkty. Ta konstrukcja wyróżnia się zakrzywionym o 90 stopni oknem zachodzącym od ścianki bocznej po panel górny.
Zobacz także: Xigmatek Midgard IV - nowa obudowa komputerowa zmierza na rynek »Trzeba przyznać, że wieża wygląda naprawdę efektownie. Thermaltake View 27 nie jest konstrukcją wielką, ale zmieści płytę główną ATX oraz cztery dwuslotowe karty graficzne. Zadbano o miejsce dla czterech nośników 2,5" oraz dwóch w formacie 3,5".

Thermaltake View 27 Thermaltake View 27

W kwestii wentylacji przeznaczono miejsce na dwa wiatraki tylne oraz trzy przednie. Te zaś posiadają filtry przeciw-kurzowe. Co ciekawe z przodu także znalazło się okno, ale pełni ono rolę prześwitu dla podświetlonych wentylatorów co wygląda bardzo efektownie.
Zobacz także: Cooler Master MasterBox 5 - ciekawa obudowa debiutuje w Europie »Kolejną bardzo ciekawą cecha jest przewód do  montażu pojedynczej karty graficznej. Jeżeli korzystamy z jednej grafiki to możemy ją podpiąć i zamocować równolegle do płyty głównej. Dzięki temu przez szybę zobaczymy jej front. Thermaltake View 27 wygląda imponująco, ale niestety nie jest znana cena obudowy ani data jej debiutu.

Thermaltake View 27 Thermaltake View 27
Thermaltake View 27 Thermaltake View 27

2016-08-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Thermaltake View 27 - obudowa PC z zakrzywionym oknem

Podobne artykuły i galerie