Logo

Thermaltake Core P7 TG - niezwykła otwarta obudowa

Thermaltake Core P7 TG nie jest zwykłą obudową To sprzęt dla osób traktujących komputery bardzo poważnie i wręcz intymnie. Ta konstrukcja pozwala bowiem zmienić komputer w elektroniczne dzieło sztuki.

Producent postawił na pół otwartą konstrukcję pozwalająca dowolnie kształtować przestrzeń zajmowaną przez komputer, co możecie oglądać na zdjęciach. Całość wygląda fenomenalnie i pozwala wyeksponować wszystkie podzespoły niczym na wystawie.

Thermaltake Core P7 TG Thermaltake Core P7 TG

Thermaltake Core P7 TG jest kompatybilna z płytami E-ATX, ATX, Micro ATX oraz mini-ITX. Producent zadbał o jedną zatokę 3,5" bądź 2,5" oraz o klatkę na 2x3,5" i 2,5". Pojawiły się też ukryte zatoki 3x3,5". W obudowie można umieścić siedem wiatraków oraz chłodzenie cieczą.
Zobacz także: Anidees AI Crystal Cube Lite - debiut przeszklonej obudowy PC »System chłodzenia procesora nie może być wyższy niż 180 mm. Karty graficzne w zależności czy umieścimy w komputerze chłodzenie cieczą czy nie mogą mieć maksymalnie 280 bądź 570 mm długości. Całą konstrukcję wykonano z mieszanki stali oraz hartowanego szkła. Obudowa waży aż 25,5 kg. Thermaltake Core P7 TG zadebiutowało na rynku w cenie 299 dolarów.

Thermaltake Core P7 TG Thermaltake Core P7 TG

2017-03-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Thermaltake Core P7 TG - niezwykła otwarta obudowa

Podobne artykuły i galerie