Logo

The Icon - stylowa bateria zewnętrzna do iPhona

Gadżety do iPhonów przyjmują najróżniejsze formy i zastosowania. Najnowszy i jednocześnie jeden z najefektowniejszych gadżetów to przenośna dodatkowa bateria do produktów firmy Apple. Bateria The Icon to zewnętrzne źródło energii, które przedłuża żywotność telefonów o kilka godzin.
Zobacz także: Hama Metal - pierwsze słuchawki dedykowane telefonowi iPhone 4 »The Icon została stworzona z przeznaczeniem tylko dla produktów Apple i jest kompatybilna z telefonami iPhone 3G i 3GS oraz z tabletem iPad. Niestety użytkownicy innych firm nie będą mogli korzystać z gadżetu, ponieważ nie przewidziano przejściówek.

The Icon The Icon


Zobacz także: Muse zaprezentował nowe stacje dokujące do iPoda i iPhona »Co jest największym atutem The Icon? Przede wszystkim rewelacyjny design, który przypomina wskaźnik poziomu baterii z wyświetlacza telefonu. Tke Icon posiada wygląd baterii, na której na bieżąco wyświetla się ilość pozostałej energii. Takie rozwiązanie idealnie pasuje do urządzeń Apple, które głównie maja prezentować styl użytkownika. Gadżeciarska bateria zewnętrzna doda oryginalności. Zgodnie z zapewnieniami producenta The Icon ma pozwolić na wykonywanie do 3 godzin rozmów więcej bądź 18 godzin słuchania muzyki. Gadżet jest dostępny w sprzedaży internetowej na terenie USA. Jego cena została ustalona na poziomie niespełna 50 dolarów.

The Icon

2010-07-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
The Icon - stylowa bateria zewnętrzna do iPhona

Podobne artykuły i galerie