Logo

The Genie - futurystyczny odtwarzacz muzyki

The Genie to interesujący gadżet przypominający szklane naczynie służące do uzupełniania wystroju. Niezwykły kształt kryje w sobie całkiem funkcjonalny odtwarzacz muzyczny, który w zamierzeniu twórcy ma rozpoznać humor użytkownika i dostosować do niego odtwarzaną muzykę.
Zobacz także: Hi-Sun - ręcznik, który umili plażowanie »Autorem The Genie jest projektant Jiyoun Kim, który już nie raz zaskakiwał rynek ciekawymi konceptami. Część z jego wizji znalazła swoje miejsce na rynku i niewykluczone, że muzyczna butelka z Dżinem również trafi do produkcji. Kształt urządzenia ma zapewnić idealne rozchodzenie się dźwięku we wszystkich kierunkach. Pozwala to na umieszczenie gadżetu w centralnym miejscu pomieszczenia, co zapewni optymalną jakość dźwięku.

The Genie The Genie


Zobacz także: iCrystal - stylowa stacja dokująca do iPhona i iPoda »Ze zdjęć wynika, że The Genie może być sterowany za pomocą dotykowego panelu ukrytego w połyskującej obudowie. Również wyświetlacz jest schowany za półprzezroczystą obudową. Całość prezentuje się wyśmienicie i z pewnością spodobałoby się wielu osobom. Tajemnicą pozostaje kwestia spełniania życzeń, czyli dostosowywania muzyki do nastroju. Prawdopodobnie będziemy musieli sami wybrać muzykę, ale wygląd powinien wynagrodzić różnice miedzy konceptem, a rzeczywistością.

The Genie

2011-06-20 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
The Genie - futurystyczny odtwarzacz muzyki

Podobne artykuły i galerie