Logo

Tesoro Colada G3NL - aluminiowa klawiatura dla profesjonalnych graczy

Tesoro Colada G3NL powstała z myślą o najbardziej wymagających graczach spędzających przed komputerem długie godziny. Mechaniczna konstrukcja została wykonana z solidnych materiałów i dba o komfort rozgrywki oraz możliwości personalizacji.
Zobacz także: Genius KB-G255 - klawiatura dla graczy i nie tylko »Do sprzedaży trafiły dwie wersje kolorystyczne klawiatury. Jasna otrzymała białe podświetlenie, zaś ciemna oferuje niebieskie podświetlenie. Klawiatura została wykonana z aluminium, co zapewni dużą trwałość urządzenia. Tesoro Colada G3NL otrzymała 512 MB pamięci wewnętrznej, co pozwala na zapisanie 5 profili i aż 300 makr.

Tesoro Colada G3NL Tesoro Colada G3NL


Zobacz także: Roccat Isku FX - nowa wersja klawiatury z inteligentnym podświetleniem »Producent zadbał o system USB Full N-Key Rollover, który pozwala na równoczesne naciśnięcie sześciu klawiszy. W obudowie znalazły się dwa porty USB 2.0 oraz wejście i wyjście audio. Klawiatura łączy się z komputerem za pośrednictwem plecionego przewodu zakończonego pozłacaną wtyczką. Tesoro Colada G3NL została wyceniona na 169 euro, czyli przeszło 700 złotych. Nie wiadomo, kiedy klawiatura pojawi się w polskich sklepach.

Tesoro Colada G3NL Tesoro Colada G3NL
Tesoro Colada G3NL Tesoro Colada G3NL Tesoro Colada G3NL Tesoro Colada G3NL Tesoro Colada G3NL

2013-03-18 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Tesoro Colada G3NL - aluminiowa klawiatura dla profesjonalnych graczy

Podobne artykuły i galerie