Logo

Tag Heuer Link Phone - smartfon w skórze aligatora

Tag Heuer Link Phone to nowoczesny smartfon z systemem Android, który jest przeznaczony dla osób z zasobnym portfelem. Prezentowane urządzenie należy do grupy telefonów, które nie mają za zadanie przytłaczać swoimi możliwościami, ale reprezentować styl i pozycję społeczna swoich właścicieli.
Zobacz także: Fujitsu F-o22 - pachnący telefon idealnym prezentem dla Twojej partnerki »Zacznijmy o możliwościach technicznych Link Phone'a. Smartfon wyposażono w matrycę TFT o przekątnej 3,5 cala i rozdzielczości 800x480 pikseli. Na pokładzie znalazł się aparat 5 Mpix oraz 256MB pamięci wewnętrznej. Tą ostatnią możemy zwiększyć za pomocą czytnika kart pamięci.

Tag Heuer Link Phone Tag Heuer Link Phone


Zobacz także: iPhone 4 Time Machine - wyjątkowy smartfon od Gresso »Producent zadbał również o moduły łączności WiFi, Bluetooth oraz GPS. Jak widać technicznie Tag Heuer Link Phone nie powala na kolana, mimo to jego cena wynosi 6700 dolarów, czyli niespełna 19 tysięcy złotych. Wszystko za sprawą wyjątkowej obudowy, którą wykonano ze stali nierdzewnej, złota oraz diamentów, a na zamówienie znajdziemy w konstrukcji także tytan. Całość pokryto skórą, która w zależności od upodobań pochodzi od aligatora, jaszczurki bądź cielaka. Gadżet ciekawy, tylko należy uważać z nim na grupy rozsierdzonych ekologów.

Tag Heuer Link Phone Tag Heuer Link Phone
Tag Heuer Link Phone

2011-07-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Tag Heuer Link Phone - smartfon w skórze aligatora

Podobne artykuły i galerie