Logo

Sthreeam - dodatkowe kamery 3D dla iPhone'a

Sthreeam to nowy gadżet dla iPhone'a, który co prawda jest jeszcze w fazie konceptu, ale jego twórcy kompletują budżet na wydanie na rynek pierwszej serii. Z czym mamy do czynienia? Sthreeam to kamera i aparat oferujący wykonywanie zdjęć w 3D.
Urządzenie trafi na rynek w dwóch wersjach przeznaczonych dla iPhone'a 3GS i iPhone'a 4. Obie wersje urządzeń różnią się od siebie funkcjonalnością uzależnioną od możliwości poszczególnych smartfonów. Aparaty łączą się z telefonami za pomocą 30-pinowych złączy.

Sthreeam Sthreeam


Zobacz także: iPhone Dot - obrotowa kamera do smartfona Apple »Sthreeam w wersji dla iPhone'a 3GS pozwala jedynie na fotografowanie w trójwymiarze z rozdzielczością 3,2 megapikseli. iPhone 4 otrzyma zaś model pozwalający na fotografowanie w 3D z rozdzielczością 5 megapikseli. Ta wersja gadżetu pozwala też na filmowanie w trójwymiarze przy prędkości 30 klatek na sekundę w rozdzielczości VGA. Sthreeam będzie potrzebował do pracy specjalnej aplikacji, która wraz z debiutem urządzenia trafi do App Store.

Sthreeam Sthreeam
Sthreeam Sthreeam Sthreeam Sthreeam Sthreeam

2011-06-09 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Sthreeam - dodatkowe kamery 3D dla iPhone'a

szkot54 2014-09-30 20:18

ekstra sprawa to musi być!

Podobne artykuły i galerie