Logo

SteelSeries Arctis Pro - nowa rodzina słuchawek dla wymagających graczy

SteelSeries wprowadza na rynek nową serię słuchawek gamingowych Arctis Pro. Urządzenia z tej rodziny będą dedykowane najbardziej wymagającym graczom, a póki co topowym modelem są słuchawki Arctis Pro + GameDAC.
Producent chwali się, że nowy model jest pierwszym gamingowym systemem audio z certyfikatem Hi-Res. SteelSeries Arctis Pro stylistycznie nawiązuje do podstawowych słuchawek z serii Arctis, ale producent postawił na znacznie lepsze materiały podnoszące ekskluzywność sprzętu.

SteelSeries Arctis Pro SteelSeries Arctis Pro

SteelSeries Arctis Pro składa się z trzech modeli różniących się detalami. We wszystkich możemy liczyć na reprodukcję dźwięku do 40 000 Hz, zakres dynamiczny 121 dB czy stosunek sygnału do szumu -95 dB. SteelSeries Arctis Pro + GameDAC jest rozbudowanym zestawem. Oprócz słuchawek dostajemy tu przetwornik cyfrowo-analogowy i wzmacniacz z chipem ESS Sabre 9018. Dzięki temu słuchawki mają oferować mocne brzmienie i najwyższą jakość dźwięku. Użytkownicy mogą też wybrać podobnie wyposażony zestaw Wireless wzbogacony o łączność bezprzewodową.
Zobacz także: Fostex T60RP - eleganckie słuchawki z drewnianymi muszlami »SteelSeries Arctis Pro w wersji podstawowej, czyli same słuchawki to koszt 799 złotych. Za rozbudowany zestaw zapłacimy 1099 złotych, a łączność bezprzewodowa podnosi kwotę do 1399 złotych.

SteelSeries Arctis Pro SteelSeries Arctis Pro
SteelSeries Arctis Pro SteelSeries Arctis Pro

2018-03-14 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
SteelSeries Arctis Pro - nowa rodzina słuchawek dla wymagających graczy

Podobne artykuły i galerie