Logo

Spire Swirl - wydajny i efektowny zestaw chłodzenia do PC

Firma Spire wprowadziła do sprzedaży nowy cooler dla procesorów. Urządzenie posiada nazwę Swirl i otrzymało dość ciekawa konstrukcje przypominającą muszlę ślimaka. Układ ma konstrukcję wieżową z cechami chłodzeń w kształcie tak zwanego orba, czyli posiadających poziomego wentylatora wbudowanego w konstrukcję.
Zobacz także: Scythe Kama-Panel 3 - dodatkowy panel multimedialny do komputerów PC »Spire Swirl składa się z 45 aluminiowych finów. Radiator o ciekawym designie przymocowano do miedzianej podstawki za pomocą trzech rurek cieplnych. Wewnątrz konstrukcji znalazł się 75mm wentylator z łożyskiem kulkowym. Wiatrak obraca się z prędkościami od 800 do 2000 obrotów na minutę i generuje hałas na poziomie 19-32 dBA. Całość podświetlono czterema czerwonymi diodami LED, które sprawiają, ze Spire Swirl idealnie nadaje się do zastosowania w moddingowych obudowach.

Spire Swirl Spire Swirl


Zobacz także: Hama Maxi - stylowa podkładka chłodząca za rozsądną cenę »Wraz z układem chłodzenia otrzymujemy kontroler obrotów umieszczony w śledzi dla kart rozszerzeń. Spire Swirl posiada wymiary 125x121x62mm i waży około 690 gramów. Zdaniem producenta nowy cooler nadaje się do współpracy z wszystkimi procesorami obecnymi na rynku, które wykorzystują podstawki: LGA 775, LGA 1155, LGA 1156, LGA 1366, 939, 940, AM2 (+) i AM3. Urządzenie trafiło już do europejskich sklepów w cenie 37 euro, czyli około 150 złotych. Producent udziela 5-letniej gwarancji na model Swirl.

Spire Swirl Spire Swirl
Spire Swirl

2011-06-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Spire Swirl - wydajny i efektowny zestaw chłodzenia do PC

Podobne artykuły i galerie