Logo

SoundWareXS Digital Cinema - efektywny zestaw audio od Boston Acoustics

Boston Acoustics zaprezentowało nową wersję systemu audio o nazwie SoundWareXS Digital Cinema. Zestaw trafi na rynek w błyszczącej bieli, dzięki czemu miłośnicy jasnych barw będą mogli uzupełnić wyposażenie audio swojego domu.
Zobacz także: Monitor Audio AirStream WS100 - ciekawe głośniki bezprzewodowe »Nowy zestaw jest alternatywą dla rozbudowanego zestawu 5.1. Urządzenie spisze się idealnie w mniejszych pomieszczeniach i dostarczy dźwięk w wysokiej jakości. Użytkownicy skorzystają ze wzmacniacza oraz dwóch małych kolumn i subwoofera. Producent zapewnia, że wszystko zostało tak skonstruowane, aby trafić w gusta nawet najbardziej wymagających.

Boston Acoustics SoundWareXS Digital Cinema Boston Acoustics SoundWareXS Digital Cinema


Zobacz także: B&W A5 i A7 - systemy audio do współpracy z urządzeniami mobilnymi »W obudowie znajdziemy cyfrowe wejście optyczne oraz wejścia RCA AUX i mini-jack AUX dla urządzeń mobilnych. Użytkownicy docenią moduł Bluetooth, który pozwala na współpracę z odtwarzaczami mobilnymi i smartfonami. System audio współpracuje z systemami iOS, Android oraz Windows. Problemu nie przysporzą także smartfony BlackBerry. Boston Acoustics SoundWareXS Digital idealnie się spisze w roli praktycznego zestawu do domu, który zastąpi duże wieże i zestawy kina domowego.

Boston Acoustics SoundWareXS Digital Cinema Boston Acoustics SoundWareXS Digital Cinema

2012-11-17 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
SoundWareXS Digital Cinema - efektywny zestaw audio od Boston Acoustics

Podobne artykuły i galerie