Logo

Sound Scape, rewolucyjny odtwarzacz muzyki z projektorem

Muzyka jest idealnym sposobem na relaks i odprężenie po ciężkim dniu pracy. Producenci oprogramowań muzycznych na komputery już dawno spostrzegli, ze dobra muzyka idealnie sie łączy z obrazem i programy takie jak Winamp posiadają specjalne wizualizacje. Projektanci prześcigają się w pomysłach na sprawne łączenie dźwięku i obrazu, owocem prac nad relaksującym gadżetem muzycznym jest koncepcyjny odtwarzacz Sound Scape.
Zobacz także: Samsung Tic Toc - wstrząsający odtwarzacz MP3 »Urządzenie Sound Scape został skonstruowany tak, aby w trakcie odtwarzania muzyki tworzyć relaksujące obrazy. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie sposób, w jaki gadżet generuje obraz. Sound Scape został wyposażony w projektor LED, który generuje obraz na różne powierzchnie. Producenci zaprogramowali w urządzeniu wizualizacje samych przyjemnych rzeczy. Sound Scape dopasuje do dźwięku niebo z płynącymi chmurkami czy wyświetli na ścianie brzeg jeziora. Takie rozwiązanie ma dać maksimum przyjemności.

Sound Scape Sound Scape


Zobacz także: Zikmu by Philippe Starck - bezprzewodowe głośniki ze stacją do iPod'a »Projektanci zdecydowali się na pominięcie tradycyjnych klawiszy, a zamiast tego zastosowali ruchome elementy przypominające małe kamyczki. To ich ułożenie przy urządzeniu będzie decydowało o natężeniu głośności i wyborze utworu. Projekt wygląda bardzo atrakcyjnie i innowacyjnie. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy i czy w ogóle Sound Scape zadebiutuje na rynku. Pozostaje mieć nadzieję, że urządzenie znajdzie swoje miejsce na rynku.

Sound Scape

2010-02-21 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sound Scape, rewolucyjny odtwarzacz muzyki z projektorem

Podobne artykuły i galerie